Незабутній відпочинок у Косині

Ноябрь 5th, 2019

     Вихідними днями учні мали можливість відвідати прекрасне місце для релаксу з чудовою водою та якісним сервісом! Перш за все, хочемо подякувати Серветник Тетяні Дмитрівні, яка організувала незабутню, мальовничу,цікаву та насичену поїздку до термального басейну, Комплеку «Термальні води «Косино», розташованого в с. Косонь, Закарпатської області, Берегівського району.

 

День працівника освіти 2019

Октябрь 15th, 2019

 

Година спілкування з інспектором ювенальної поліції Мукачівського відділення Тетяною Когут

Сентябрь 26th, 2019

З метою створення безпечного середовища та проведення превентивної роботи серед здобувачів освіти, закладом налагоджена співпраця з ювенальною поліцією Мукачівського відділення. 

24.09.2019 р. інспектором ювенальної поліції Мукачівського відділення Тетяною Когут, проведена година спілкування, на якій були обговорені питання з безпеки життєдіяльності дитини, протидії злочинам і правопорушенням, протидії булінгу, іншим формам насильства у дитячому середовищі.

Учні мали змогу  спілкуватися з працівником поліції, задавали питання щодо алгоритмів дій у різних складних обставинах та щодо відповідальності за скоєння того чи іншого злочину, після чого з задоволенням фотографувалися з інспектором поліції.

День знань

Сентябрь 2nd, 2019

       Надзвичайно цікавим пройшов сьогодні День знань у нашій школі. Педагоги постаралися творчо підійти до свята і внесли зміни в традиційний сценарій Першого дзвінка. Так, в школі пройшов шкільний квест, під час якого учні  не просто розважалися і цікаво проводили час, а ще й збагатилися позитивними емоціями. 

Свято Останнього дзвоника

Июнь 3rd, 2019

      Пролунав Останній дзвоник і навчання закінчилося. А для всіх інших останній дзвоник – це початок відпочинку, мета якого – набратися сил й енергії на подальше навчання й творчий поступ, чого і бажаємо усім учням та вчителям нашої рідної школи.

Спартакіада “Повір у себе” з настільного тенісу

Май 21st, 2019

# Я У ВИШИВАНЦІ

Май 16th, 2019

ВІТАЮ ВАС!

Прокидайся, Україно, в веснянім серпанку.
Бог благословив вдягнути нині вишиванку. 
Вона – доля України, зустрічі, розлуки, 
стиглі колосочки з поля і мамині руки. 
Розбудила гай, діброви солов*я співанка, 
Хай життя яскравим буде, як та вишиванка!

Соломія Українець

V обласний фестиваль – конкурс “ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!”

Апрель 19th, 2019

Обласний конкурс “Воскресни, Писанко!” проводиться щорічно напередодні Великодніх свят. Метою конкурсу є залучення широкого кола дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративного мистецтва, зокрема писанкарства, пробудження у дітях поваги до національної культурної спадщини.


Радісно зацвів наш шкільний сад!!!

Апрель 19th, 2019

В закладі проведено день благоустрою території

Апрель 7th, 2019

В рамках проведення акції “Закарпаттю – чисте довкілля” 06.04.2019 року о 9:00 всі учасники навчально-виховного процесу та технічний персонал організовано взяли участь у  дні благоустрою території школи. Роботи були проведені по всій території закладу.