Дозвілля учнів під час зимових канікул 2019 року

Январь 10th, 2019

    Для школярів розпочалася довгоочікувана пора зимових канікул. Напередодні свят діти мали багато приємних сюрпризів: цікаві святкові програми, захоплюючі новорічні казки, а також отримали солодкі подарунки.  З метою організації активного й змістовного дозвілля під час зимових канікул в школі були заплановані різноманітні заходи. Це і свята в класах, і робота гуртків, і екскурсії, і спортивні змагання, концертні програми.Тому канікули в нашій школі пройшли дуже плідно.

Всеукраїнська благодійна організація “Надія для сиріт” завітала з благодійною акцією “Різдвяні історії з подарунками”

Сяє небо удалечі,
     і молитву зорі мовлять.
Святий Вечір, добрий вечір -
      добрим людям на здоров’я.

Екскурсія до розважального центру “Джин”


Відвідини учнів п.Глайдою А.Е.

Ігрова програма. Фонтан побажань “Чародій-вечір під Новий рік”

Зимові спортивні розваги

Новорічне свято

Декабрь 30th, 2018

Ось і дочекалися, нарешті, Новорічних свят. Новий рік люблять  всі діти і дорослі, адже це чарівне свято і кожен чекає на диво. 28 грудня в нашій школі пройшов Новорічний бал-маскарад, який підготували учні разом з педагогами. Свято пройшло весело, було багато жартів, всі мали бажання показати свої таланти саме під час новорічного бал-маскараду.

Свято Миколая

Декабрь 19th, 2018

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, дітвора, звісно ж, – на подарунки. Весело  та цікаво пройшло свято у нашій школі. На святі панувала атмосфера дружби і тепла. Радість, усмішка та щирість у дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов.

Цирк

Ноябрь 28th, 2018

В спортзалі нашої школи цього дня було гамірно. Адже до нас приїхав цирк. Артисти представили шоу-програму. Найбільше враження на глядачів справив голуб-павлин. Також не обійшлось і без фокусів. Школярі отримали безліч емоцій, а дехто спробував себе у ролі фокусника.

Осінні канікули

Ноябрь 5th, 2018

Іпотерапія – на Клячанівській конефермі (незабутні відчуття)

 

Під час цьогорічних осінніх канікул з 29 жовтня по 4 листопада для учнів школи була запланована ціла низка заходів для цікавого дозвілля

Свято осені

Октябрь 13th, 2018

У школі пройшло свято осені, квітів і краси

Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини. 
Осіннє свято в школі відбулося 12 жовтня. Вихованці декламували вірші, співали і танцювали. Свято продовжили виставкою осінніх композицій, де вихованці разом з педагогами приготували вироби з природних матеріалів на осінню тематику. 

 

День працівників освіти

Октябрь 5th, 2018

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Саме в першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають свято –  День працівників освіти. Цей день і у нашій школі був особливим. Це святкове вбрання, аромат квітів, кульки, звучання святкової музики, панування святкового настрою.

День знань

Сентябрь 4th, 2018

Веселе літо-літечко випустило зі своїх теплих обіймів непосидючий шкільний народ, що зібрався нині, 3-го вересня, біля привітно відчинених дверей рідної Домбоківської школи

Свято останнього дзвоника.

Май 30th, 2018

Мелодійний звук останнього дзвоника сповістив школярів про закінчення навчального року. На святковій лінійці панувала особлива, сповнена приємниних емоцій атмосфера. Квіти, дитячі посмішки, вчительське настановче слово й сльози в очах випускників.

IV обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!»

Апрель 3rd, 2018

28-29 березня в Ужгороді проведено ІІІ (обласний) етап Четвертого фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”. Метою зазначеного заходу було відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді; залучення широкої громадськості до збереження культурної спадщини українського народу.   

Участь у ІІІ етапі Четвертого фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!” взяла і наша школа, яка презентувала своє „Великоднє дерево” та розгорнуту об’ємну композицію на великодню тематику.