Спартакіада “Повір у себе” з настільного тенісу

Май 21st, 2019

# Я У ВИШИВАНЦІ

Май 16th, 2019

ВІТАЮ ВАС!

Прокидайся, Україно, в веснянім серпанку.
Бог благословив вдягнути нині вишиванку. 
Вона – доля України, зустрічі, розлуки, 
стиглі колосочки з поля і мамині руки. 
Розбудила гай, діброви солов*я співанка, 
Хай життя яскравим буде, як та вишиванка!

Соломія Українець

V обласний фестиваль – конкурс “ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!”

Апрель 19th, 2019

Обласний конкурс “Воскресни, Писанко!” проводиться щорічно напередодні Великодніх свят. Метою конкурсу є залучення широкого кола дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративного мистецтва, зокрема писанкарства, пробудження у дітях поваги до національної культурної спадщини.


Радісно зацвів наш шкільний сад!!!

Апрель 19th, 2019

В закладі проведено день благоустрою території

Апрель 7th, 2019

В рамках проведення акції “Закарпаттю – чисте довкілля” 06.04.2019 року о 9:00 всі учасники навчально-виховного процесу та технічний персонал організовано взяли участь у  дні благоустрою території школи. Роботи були проведені по всій території закладу.

 

Всеукраїнська Спартакіада з легкої атлетики «Повір у себе» м.Мукачево

Март 20th, 2019

Товариський матч

Март 19th, 2019

Свято 8 Березня

Март 10th, 2019

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Святковий феєричний концерт підготували педагоги-організатори В.Стряпко та В.Пашкова разом з вихованцями школи. За веселими таночками, піснями, сценками, віршами час сплинув непомітно, а на прощання –  подарунки від дітей, зроблені власними руками. Усі присутні отримали величезне задоволення від свята та зарядились веселим настроєм.

Спартакіада “Повір у себе”

Февраль 24th, 2019

23 лютого учні нашої школи брали участь у спартакіаді “Повір у себе” з тенісу у м.Тячів

Зустрічаємо весну з мерцишорами

Февраль 22nd, 2019

   У сучасному світі прихід весни – це вже далеко не свято, а цілком закономірна зміна пори року. Та колись люди вірили, що з сезонним потеплінням добро перемагає зло, тепло – холод, а сонце – темряву. На честь настання весни складали прекрасні легенди та влаштовували свята. У фольклорі майже кожного народу є день, коли вшановували весну. 

 - Мерцишор – це традиційне свято зустрічі весни у Румунії та Молдові. В перекладі це слово означає «березень». На честь початку весни 1 березня заведено дарувати одне одному бутоньєрки, які мають бути сплетені з червоних і білих ниток. Червоний колір символізує кохання, а білий – чистоту та ніжність.

Ми теж долучились до цієї традиції, і кожен вклав часточку себе у творчі вироби.