Навчально-виховна робота

 Навчально – виховна робота в закладі організована відповідно до освітньої програми, затвердженої рішенням педагогічної ради 20.08.2018 року, здійснюється згідно типових освітніх та навчальних програм для здобувачів початкової та базової середньої освіти спеціальних закладів загальноосвітньої середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами, з навчанням українською мовою та режиму дня школи. Педагогічні працівники та учні в достатній кількості забезпечені навчальними програмами, підручниками, канцелярськими та спортивними товарами, іншим необхідним обладнанням.

      В школі працює 2 методоб’єднання: 

– вчителів,

- вихователів.

Станом на 10.09.2018 року в закладі налічується 21 дитина. З них: 1 – сирота і 20 – ПБП. Для 16 дітей організована індивідуальна форма навчання, розроблені та затверджені індивідуальні плани роботи.

Професійний колектив однодумців працює згуртовано і дружно. В освітньому закладі панує атмосфера любові і поваги до кожної дитини і завжди готові їй допомогти.

 Досягнення колективу – це результат співтворчості, взаєморозуміння, невтомної праці великої дружної шкільної родини, у якій кожен є непересічною особистістю.

 

Гурткова робота

 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13